Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Drodzy Państwo,

z uwagi na wyjątkową sytuację w tym roku Kiermasz Świąteczny nie odbędzie się w tradycyjnej formie. Społeczna Czwórka nie zapomina jednak o tych, którym co roku pomaga, dlatego chcemy wraz z Samorządem Uczniowskim i całą Społecznością Szkolną zaprosić Państwa do udziału w wirtualnej zbiórce pieniędzy: ŚWIĄTECZNE KARTKI DLA KASI SŁOWIK.

Pani Kasia Słowik była pedagogiem w naszej szkole. To ciepła, pełna radości osoba, zawsze chętna do pomocy innym. W 2012 roku doznała wylewu krwi do mózgu i niestety nie udało się Jej wrócić do pełni sił. Każdy dzień to walka. Potrzebna jest regularna rehabilitacja, której koszty niestety wykraczają poza możliwości rodziny. 
Co roku pomagamy Pani Kasi. Oprócz środków finansowych ogromne znaczenie ma pamięć. Społeczna Czwórka nie zapomina i to też Pani Kasi Słowik dodaje siły do walki.

W jaki sposób można pomóc?

Zachęcamy do udziału w Wirtualnym Kiermaszu Kartek Świątecznych na rzecz Kasi Słowik. Od dziś rusza sprzedaż elektronicznych kartek świątecznych namalowanych przez naszych uczniów. Do 22 grudnia 2020 r. możecie Państwo przelewać dowolną kwotę na konto:

SAMODZIELNE KOŁO TERENOWE NR 185 SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO
Numer rachunku 85 1130 1088 0001 3155 8320 0007
Waluta rachunku PLN Kod BIC/SWIFT GOSKPLPW

W podziękowaniu za przelane pieniądze otrzymają Państwo wirtualny pakiet pięknie wykonanych kartek, które będzie można wysyłać mailowo do Rodziny i Przyjaciół. Mikołaj, chcąc dostarczyć wirtualną paczkę z kartkami, potrzebuje Państwa małej pomocy. Prosimy o wypełnienie formularza informacyjnego, który znajdziecie Państwo tutaj:
Wypełnij formularz

To mała cegiełka, a może zdziałać wiele.
Zapraszamy serdecznie do udziału w tej akcji, czyńmy wspólnie dobro, zjednoczmy się ponownie jako społeczność i wesprzyjmy panią Kasię Słowik.

Gwiazdkowy Team Społecznej Czwórki

Back to top