Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

 2018/2019
Wojewódzki Konkurs Języka Hiszpańskiego Laureatka Maria Szyca Dagmara Dziubińska
Finalistka Julia Maciejewska
Wojewódzki Konkurs Geograficzny Laureat Jakub Michalak Sabina Wolska
Finalista Szymon Puk
Wojewódzki Konkurs Matematyczny Laureat Zofia Żołądkiewicz Sandra Stachowczyk-Dzięcioł
Finalista Danuta Bobeł
Wojewódzki Konkurs Fizyczny Laureat Szymon Puk Violetta Noweta
Finalista Piotr Fiebig
Wojewódzki Konkurs Biologiczny Finalista Mikołaj Paszkowski Jadwiga Jankowiak
Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym "LWIĄTKO 2019" II miejsce Szymon Puk Violetta Noweta
III miejsce Piotr Fiebig
Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny wyróżnienie

Szymon Puk

Anna Prościnska

 
XIX Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “Fox” wynik bardzo dobry Julia Wróblewska Bogna Kowalczyk
IX Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

laureatka

laureatka

laureat

laureatka

Magdalena Podskarbi

Jagoda Gniadek

 Wojciech Kaniak

Zuzanna Flicińskia

Bogna Kowalczyk

Bogna Kowalczyk

Bogna Kowalczyk

Bogna Kowalczyk

finalistka Jagienka Karmelita Bogna Kowalczyk
Wojewódzki Konkurs Języka Hiszpańskiego laureatka Hanna Brzóska Dagmara Dziubińska
laureatka Milena Fernandez  Dagmara Dziubińska
finalistka Weronika Ignatowicz  Dagmara Dziubińska
finalistka Hanna Spławska  Dagmara Dziubińska
Wojewódzki Konkurs Geograficzny finalista Mikołaj Bedyk  Sabina Wolska
Wojewódzki Konkurs Matematyczny finalista Tymon Tomczak  Sandra Stachowczyk-Dzięcioł
finalista Adam Baranowski 

Agnieszka Kania

Andżelika Wysocka

XXXI Wojewódzki Konkurs Recytatorski finalistka Helena Matusewicz   
Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny wyróżnienie

Piotr Czajkowski 
Piotr Bobeł
Robert Borowski 
Alicja Demska 
Alex Rotter 
Maksymilian Izdebski 

Zofia Sielicka 

Julia Kubaś 
Piotr Nowak 
Marcel Kowalski 
Maja Papiernik 
Zofia Lesiak 

Weronika Firkowska 
Zofia Potyralska
Aleksander Tamborski 
Mikołaj Szymański  
Wojciech Gostyński 
Helena Martusewicz 
Antonina Czub 

Wiktoria Macastroppa 
Łukasz Marszałek 
Hubert Maleszyński 

Mikołaj Misiarek 

Kornelia Klorek 

Tymon Tomczak 

Wiktoria Dąbrowska
















Agnieszka Kania


Szymon Regulski 
Kazimierz Nelke 


Violetta Barłóg

WYNIK B. DOBRY

Marcel Swoboda 

Adam Baranowski 

Agnieszka Kania

Andżelika Wysocka

Miejski Konkursie Ortograficznym Gżegżółka 2019 II miejsce Mateusz Kociołek z klasy   
Miejski Konkursie Matematycznym Pitagorasek 2019 wyróżnienie Wojciech Wiśniewski   
III miejsce Mateusz Kociołek   
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik I miejsce Jakub Ziarko 
Adam Baranowski 

Sabina Wolska

Sabina Wolska

II miejsce

Kornelia Klorek 

Matylda Napierała 

Bruno Orzechowki 

Jan Wyszkowski 

Robert Borowski 

Karol Grześkowiak 

Sabina Wolska

III miejsce




Wyróżnienia

Hubert Roszyk 

 

Mikołaj Bedyk 

Weronika Weihrauch 

Franciszek Kaczmarek 
Aleksander Tamborski 
Franciszek Kruszewski 

Marcel Swoboda 
Antonina Czub 

 

Wojciech Banach 

Nikodem Bieńskowski 

Antoni Celichowski 

Izabela Chudzinska 

Jagna Dakowskia 

Alicja Demska 

Barbara Kaniak 

Patryk Kowalski 

Tymoteusz Matusiak 

Tobiasz Paprzycki 

Alex Rotter 

Ewa Rybak 

Krzysztof Sokół 

Stanisław Zieliński 

Katarzyna Balas 

Barbara Baranowska 

Bagriel Eljamal 

Mikołaj Mansastroppa 

Igor Paprzycki 

Alek Sosnowski 

Hanna Stachura 

Antonina Stanczyk 

Marianna Zalita 

Adam Żurek 

Sabina Wolska

Sabina Wolska

Sabina Wolska

Sabina Wolska

Jadwiga Jankowiak

Jadwiga Jankowiak

Sabina Wolska

Sabina Wolska

Aneta Matkowska

Anna Konieczna

Lilianna Bakiera

Anna Seiffert

Małgorzata Najewska

Monika Ratajczak

XIX Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “Fox” wynik bardzo dobry

Franciszka Kubaszewska 

Zuzanna Flicińska 

Kazimierz Nelke 

Bogna Kowalczyk

Olga Rąglewska

Olga Rąglewska

Dagmara Tabaka-Wojak

wynik dobry

Alicja Sokół 

Michał Puk 

Weronika Weihrauch 

Marcel Swoboda 

Aleksander Tamborski 

Maksymilian Pietrzak 

Bogna Kowalczyk

Olga Rąglewska

Olga Rąglewska

Olga Rąglewska

Olga Rąglewska

Olga Rąglewska

Wiosenny Konkurs Ortograficzny klas 1 - 3 laureat Anna Puk z klasy 
Liwia Nowak z klasy 
Mateusz Kociołek z klasy 
 
wyróżnienie

Antoni Celichowski 

Augustin Grem 
Tymon Matusiak 

Alicja Demska 
Aleksandra Pałys 

Maksymilian Harris 
Roksana Zbierajewska 

Matylda Młyńczak  

Piotr Bobeł 

Hanna Farulewska 
Mikołaj Mancastroppa 

Antonina Stańczyk 
Maja Papiernik 

Karolina Kozubińska 
Emilia Koralewska 

Anna Weihrauch 

 
Finał Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas 4 i 8 Miasta Poznania i okolic Laureatka II stopnia Weronika Firkowska  
Finalista Marcel Swobowa  
wyróżnienie Tymon Tomczak Sandra Stachowczyk-Dzięcioł

Odyseja Umysłu

Mistrzowie Polski,

finaliści I stopnia

Karolina Jędrzejczak,

Maria Żołądkiewicz

Aleksander Kaźmierczyk

Oskar Gibczyński

Adam Żołądkiewicz

Monika Wierzchowska

Marta Jakubowska
Wice mistrzowie Polski, Mistrzowie Europy, finaliści II stopnia

Helena Martusewicz,

Aniela Moszczak,

Liwia Frąckowiak

Antonina Czub

Weronika Kędziora,

Kamil Zbierajewski

Odyseja Umysłu

Finaliści

Finału Ogólnopolskiego

Sara Dąbrowska

Julia Kubaś

Nina Kołakowska

Maria Sielicka

Tola Martusewicz

Antonina Najewska

Marta Jakubowska

Magdalena Wawrzyniak

Odyseja Umysłu

Finaliści

Finału Ogólnopolskiego

Maria Krzywiak

Marcel Kowalski

Karolina Kozubińska

Karolina Dąbrowska

Helena Jóźwiak

Maja Papiernik

Odyseja Umysłu

Finaliści

Finału Ogólnopolskiego

Urszula Klajbor

Maciej Szmyt

Klara Napierała

Antonina Jakubowska

Aleksandra Kozanecka

Zuzanna Gramza

Zofia Matczak

Międzyszkolny Konkurs Sudoku klas 4-7 I miejsce kat klas 5 Wiktoria Mancastroppa Agnieszka Kania
II miejsce kat klas 7 Adam Baranowski

Agnieszka Kania

Andżelika Wysocka

III miejsce kat klas 6 Zuzanna Bednarek Sandra Stachowczyk-Dzięcioł
finaliści

Marcel Swoboda

Zuzanna Flicińska

Agnieszka Kania

Konkurs Plastyczny Szkół Społecznych Miasta Poznania I miejsce Wiktoria Ratajczak Hanna Łosińska
IX OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA J. ANG DLA GIM.

LAUREATKA

Zuzanna Flicińska

OLGA RĄGLEWSKA

Międzyszkolne Zawody Pływackie Szkół Podstawowych Niepublicznych

III miejsce 50 m stylem dowolnym

Wiktoria Zagórska

Monika Ratajczak

Iwona Gradys

III miejsce 25 m stylem dowolnym

Jan Raczak
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny Lwiatko 2019 III miejsce

Wojciech Kaniak 

Hubert Roszyk 

Violetta Noweta
Otwarte Zawody Łamigłówek Logicznych – Memoriał Urszuli Marciniak Finalista

Antonina Stanczyk

Aleks Sosnowski

Franciszek Orłowiski

Aleksandra Martusewicz

Julia Kubaś

Zuzanna Gramza

Szymon Regulski

Kazimierz Nelke

Tymon Tomczak

Monika Ratajczak

Andżelika Wysocka

Sandra Stachowczyk - Dzięciół

2017/2018
Alicja Sokół Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego laureatka Bogna Kowalczyk
Adam Baranowski Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Miasta Poznania dla uczniów klas VI Laureat z wyróżnieniem

Agnieszka Lorenz

Violetta Barłóg

Adam Baranowski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik Nagroda główna, pierwsze miejsce Sabina Wolska
Mikołaj Bedyk Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik Nagroda główna, pierwsze miejsce Sabina Wolska
Zuzanna Flicińska Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik Nagroda główna, pierwsze miejsce Sabina Wolska

Filip Firkowski

Wojewódzki Konkurs Fizyczny laureat

Violetta Noweta

Piotr Fiebig Wojewódzki Konkurs Fizyczny finalista

Violetta Noweta

Filip Firkowski

Wojewódzki Konkurs Matematyczny finalista

Violetta Noweta

Franciszek Linke

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej finalista

Agnieszka Drabczyk

Wiktoria Goślińska Ogólnopolski Konkurs Literackiego Obraz a słowo laureatka II miejsca w kategorii opis formalny

Ewa Bujak

Anna Zujewska

Ola Błotny

Ogólnopolski Konkurs Literackiego Obraz a słowo

laureatka II miejsca w kategorii literackiej

Ewa Bujak

Anna Zujewska

Maria Szyca

Międzyszkolny Konkurs Języka Hiszpańskiego laureatka Dagmara Dziubińska

Szymon Puk

Międzyszkolny Konkurs Języka Hiszpańskiego finalista Dagmara Dziubińska
Marianna Fau Międzyszkolny Konkurs Języka Hiszpańskiego finalistka Dagmara Dziubińska
Julia Maciejewska Międzyszkolny Konkurs Języka Hiszpańskiego finalistka Dagmara Dziubińska

Aleksandra Styperek

Międzyszkolny Konkurs Języka Hiszpańskiego finalistka Dagmara Dziubińska
Mikołaj Grzana Międzyszkolny Konkurs Języka Hiszpańskiego finalista Dagmara Dziubińska
Joanna Niewolna Międzyszkolny Konkurs Języka Hiszpańskiego finalistka Dagmara Dziubińska

 

2016/2017
Zuzanna Gramza Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego laureatka Olga Soporowska-Wojtczak
Adam Baranowski Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy laureat Sabina Wolska
Alicja Sokół

Hanna Dreas

Agnieszka Lorenz Języka Angielskiego

laureatka Elżbieta Laszuk
Szymon Regulski Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla Uczniów klas IV Szkół Podstawowych Miasta Poznania laureat I stopnia z wyróżnieniem

Violetta Barłóg

Adam Baranowski

Ogólnopolski Konkurs Astronomiczny

 „ Astrolabium”

laureat

Filip Baranowski

Mariusz Kaczmarek

Michał Ziarnko

Bartosz Walter

Franciszek Kaczmarek

Ogólnopolski Konkurs Astronomiczny

 „ Astrolabium”

laureat

Filip Baranowski

Michał Kaczmarek

Michał Ziarnko

Bartosz Walter

Kazimierz Nelke Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX” laureat Olga Rąglewska
Alicja Sokół Konkurs Recytatorski Poezji Irlandzkiej laureatka II miejsce w kategorii recytacja Elżbieta Laszuk
Weronika Misiarek Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego laureatka Ewa Bujak
Eliza Tyrakowska Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego laureatka Ewa Bujak
Franciszek Linke Wojewódzki Konkurs Geograficzny laureat Julia Borowczyk
Zuzanna Szuber Wojewódzki Konkurs Historyczny laureatka Agnieszka Drabczyk
Filip Medorowski Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego laureat Bogna Kowalczyk
Julia Maciejewska Konkurs Recytatorski Poezji Irlandzkiej

laureatka I miejsce w kategorii piosenka

Bogna Kowalczyk

Piotr Fiebieg Ogólnopolski Konkurs Astronomiczny „ Astrolabium” laureat

Filip Baranowski

Mariusz Kaczmarek

Michał Ziarnko

Bartosz Walter

Violetta Noweta

Maria Szyca Międzyszkolny Konkurs Języka Hiszpańskiego laureatka Dagmara Dziubińska
Jakub Szyca Międzyszkolny Konkurs Języka Hiszpańskiego laureat Dagmara Dziubińska
Adam Baranowski Wojewódzki Konkurs Matematyczny finalista

Hanna Dreas

Agnieszka Lorenz

Wojciech Kaniak Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego finalista Bogna Kowalczyk
Magdalena Podskarbi Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego finalista Olga Rąglewska
Stanisław Bujak Wojewódzki Konkurs Recytatorski finalista

Renata Kaniewska

Marta Jędrzejczak Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego finalistka

Ewa Bujak

Gabriel Jańczak Mistrzostwa Wielkopolski w Szachach grupa juniorzy do lat 9 finalista Dorota Sikorska
Wiktoria Goślińska Ogólnopolski Konkurs Literacki. „Obraz a słowo. Literacki opis dzieła malarskiego.” III miejsce

Anna Zujewska

Ewa Bujak

Marianna Bursiak Ogólnopolski Konkurs Literacki. „Obraz a słowo. Literacki opis dzieła malarskiego.”

I miejsce

Nagroda Gęsie Pióro w kategorii obcojęzycznej.

Anna Zujewska

Ewa Bujak

Dagmara Tabaka-Wojak

Marta Jędrzejczak

Marianna Bursiak

Katarzyna Buszka

Wojewódzki Konkurs „Niepokorna, niezłomna, wyklęta-Inka oczami dzisiejszych uczniów” o Danucie Siedzikównie II miejsce w kategorii utwór muzyczny Agnieszka Drabczyk

Marta Skłodowska

Julia Trzeciak

Julia Ptak

Zofia Żołądkiewicz

Maria Szyca

Joanna Niewolna

Mikołaj Kompf

Ogólnopolski Finał Odysei Umysłu Wicemistrzowie Polski Magdalena Wawrzyniak

Aleksandra Banasiak

Feliks Napierała

Zuzanna Flicińska

Zuzanna Medorowska

Zofia Michalak

Weronika Weihrauch

Gabriela Zyber

Eliminacje Regionalne Odysei Umysłu finaliści Marta Jakubowska
Zofia Lesiak Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” nagroda główna Hanna Łosińska
Wojtek Wiśniewski Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” nagroda główna Hanna Łosińska
Adam Biniaś Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” nagroda Anna Knop
Antonia Czuba Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” nagroda Aneta Matkowska
Adam Baranowski Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” nagroda Sabina Wolska
Mikołaj Bedyk Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” nagroda Sabina Wolska
Tymon Tomczak Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” nagroda Sabina Wolska
Adam Baranowski Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

wynik bardzo

dobry

Hanna Dreas

Agnieszka Lorenz

Szymon Puk Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”

wynik bardzo

dobry

Dagmara Tabaka-Wojak

Bogna Kowalczyk

Antonii Guss Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”

wynik bardzo

dobry

Dagmara Tabaka-Wojak

Bogna Kowalczyk

Katarzyna Buszka Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”

wynik bardzo

dobry

Dagmara Tabaka-Wojak

Bogna Kowalczyk

Julia Wróblewska Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”

wynik bardzo

dobry

Dagmara Tabaka-Wojak

Bogna Kowalczyk

Filip Medorowski Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”

wynik bardzo

dobry

Dagmara Tabaka-Wojak

Bogna Kowalczyk

Danuta Bobeł XXII Grand Prix w Narciarstwie Zjazdowym II miejsce w drużynowej klasyfikacji
Franciszek Linke XXII Grand Prix w Narciarstwie Zjazdowym II miejsce w drużynowej klasyfikacji

2015/2016 

Antonina Tylczyńska 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego 

Finalistka 

Olga Wojtczak 

Zofia Żołądkiewicz 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Finalistka 

Laureatka 

Olga Wojtczak 

Sandra Stachowczyk 

Anna Paszkowska

 

Wojewódzki Konkurs Biologiczny 

Laureatka 

Jadwiga Jankowiak 

Kuba Machajewski 

Ogólnopolska Olimpiada 

Języka Angielskiego 

Laureat 

Bogna Kowalczyk 

Dagmara Tabaka - Wojak 

Filip Medorowski 

Ogólnopolska Olimpiada 

Języka Angielskiego 

Laureat 

Bogna Kowalczyk 

Dagmara Tabaka - Wojak 

Kazimierz Nelke

Jakub Ziarko

Mikołaj Paszkowski

Zofia  Żołądkiewicz
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
wynik bardzo dobry

Aniela Moszczak

Mikołaj Paszkowski

Ogólnopolski Konkursi Nauk Przyrodniczych „Świetlik” 

I nagroda

Liwia Frąckowiak

Weronika Kędziora

Maks Pietrzak

Franciszek Kaczmarek

 Zosia Madejczyk

 Ignacy Ziętek

Monika Wierzchowska

Ogólnopolski Konkursi Nauk Przyrodniczych „Świetlik” 

 II nagroda
Franciszek Linke

Obraz a słowo. Literacki opis dzieła malarskiego

Obraz a słowo. Literacki opis dzieła malarskiego -kategoria obcojęzyczna

II miejsce

 wyróżnienie

2014/2015

Zuzanna Trzeciak

Obraz a słowo. Literacki opis dzieła malarskiego -kategoria obcojęzyczna

Obraz a słowo. Literacki opis dzieła malarskiego

I miejsce

 II miejsce

Ewa Bujak

Anna Zujewska

Weronika Misiarek

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

Finalistka

Wynik bardzo dobry

Magdalena Białowąs

Hanna Dreas

Adam Baranowski

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

Wojewódzki Konkurs Recytatorski

Ogólnopolski Konkurs Astronomiczny  „Astrolabium”

Laureat

Finalista

5 miejsce

Barbara Maciołek

Danuta Bobeł

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

Wynik bardzo dobry

 Violetta Barłóg

Zuzanna Flicińska

Miejski Konkurs Ortograficzny "Gżegżółka"

II miejsce

Anna Oziemkowska

Hanna Spławska

Konkurs literacki „Widmark, Widłak i ty!”

wyróżnienie drugiego stopnia

Olga Wojtczak

Wiktoria Goślińska

Międzyszkolny Konkurs Literackiej Twórczości Dziecięcej "Detektyw na tropie..." (opowiadanie kryminalne)

I miejsce

Olga Wojtczak

Franciszek Kaczmarek

Ogólnopolski Konkursi Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Nagroda

Anna Seiffert

Franciszek Linke

Ogólnopolski Konkursi Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Nagroda

Sabina Wolska

Agata Olewińska

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Wiersze Emilii Waśniowskiej"

Wyróżnienie

Olga Wojtczak

Hubert Walicki

Grand Prix w Narciarstwie Zjazdowym

I miejsce

Iwona Gradys

Gabrysia Walicka
Danusia Bobeł
Krysia Bobeł
Franek Linke

Grand Prix w Narciarstwie Zjazdowym

III miejsce

Iwona Gradys

2013/2014

Zuzanna Cierpiałkowska

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Laureatka

Bogna Kowalczyk

Wiktor Stutz

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Laureat

Bogna Kowalczyk

Igor Dudkiewicz

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Laureat

Bogna Kowalczyk

Bartosz Olenderek

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Laureat

Bogna Kowalczyk

Borys Tam

IV Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego

 Laureat

 Bogna Kowalczyk

Julia Oźminkowska

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Finalistka

Magdalena Białowąs

Jakub Ciemięga

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Finalista

Ewa Bujak

Piotr Antczak

Wojewódzki Konkurs WOS

Finalista

Agnieszka Drabczyk

Jakub Ciemięga

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Laureat

Violetta Noweta

Adam Baranowski

Ogólnopolski Konkurs Astronomiczny  „Astrolabium”

 4 miejsce

Barbara Maciołek

Adam Baranowski

 Wojewódzki Konkurs Recytatorski

 Finalista

 Barbara Maciołek

Sebastian Podstawski

Ogólnopolski Konkurs „ Biblia i przypowieści biblijne”

 Laureat

Celestyna Świętek

Klasa 5b

Ogólnopolski Finał Odysei Umysłu

W Gdańsku

 6 miejsce

 Marta Jakubowska

Klasa 4c/b

Ogólnopolski Finał Odysei Umysłu

W Gdańsku

 12 miejsce

Magdalena

Wawrzyniak

2012/2013

Maciej Baszyński

Wojewódzki Konkurs Humanistyczny

Finalista

Renata Kaniewska

Antoni Klorek

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Finalista

Urszula Paluczek

Antoni Klorek

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

Finalista

Sabina Wolska

Magdalena Kobusińska

XXVII Międzynarodowe Mistrzostwa W Grach Matematycznych i Logicznych XI Mistrzostwa Polski w GMiL

Finalistka

Violetta Barłóg

Klaudia Karwatka

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Laureatka

Małgorzata Szadkowska

Jakub Ciemięga

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Finalista

Małgorzata Szadkowska

Piotr Ćwiek

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Finalista

Renata Kaniewska

Ola Sidorkiewicz

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Finalistka

Bogna Kowalczyk

Jakub Ciemięga

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Finalista

Violetta Noweta

Dominika Plencler

Obraz a słowo. Literacki opis dzieła malarskiego 

Laureatka

Małgorzata Szadkowska

Anna Zujewska

Magdalena Plencler

Obraz a słowo. Literacki opis dzieła malarskiego 

Wyróżnienie

Małgorzata Szadkowska

Anna Zujewska

Dominika Plencler

Obraz a słowo. Literacki opis dzieła malarskiego -kategoria obcojęzyczna 

II miejsce

Bogna Kowalczyk

Anna Zujewska

Magdalena Plencler

Obraz a słowo. Literacki opis dzieła malarskiego –kategoria obcojęzyczna 

III miejsce

Bogna Kowalczyk

Anna Zujewska

Marcelina Szulc

Kuba Jaskólski

Filip Depczyński

Konstancja Woźniacka

Nawojka Zielazek

Marta Bieniasz

Ogólnopolski Konkurs „Żołnierze niepodległości Wielkopolski 1918-1919”

III miejsce

Agnieszka Drabczyk

Adam Baranowski 

XXVIII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów 

Wyróżnienie

Barbara Małyszka-Maciołek

Drużyna Destination ImagiNation (Anna Izmajłow, Gaja Krzemińska, Antonina Tarnas, Feliks Napierała, Jakub Ziarko, Maciej Wiórek 

VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności Destination ImagiNation- Oczyma Wyobraźni

II miejsce

Barbara Małyszka-Maciołek

Ola Sidorkiewicz

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów oraganizowana przez Wyższą Szkołę Języków Obcych w Poznaniu

Laureatka

Bogna Kowalczyk

Magdalena Kobusińska

Zmieniamy nasze miasta i miasteczka 

Wyróżnienie

Anna Zujewska

Antonina Eldman

Anna Prościńska

Maksym Kaźmierczak

Maksymilian Kałużny

Piotr Fiebieg

Marcel Minkowski

Ogólnopolski Konkurs Odysei Umysłu

Finaliści

Magdalena Wawrzyniak

Julia Wasilewicz

Ogólnopolskie Zawody Pływackie Szkół Społecznych w Ciechanowie

I miejsce stylem grzbietowym

Julia Wasilewicz

Ogólnopolskie Zawody Pływackie Szkół Społecznych w Ciechanowie

II miejsce stylem dowolnym

Julia Wasilewicz

Ogólnopolskie Zawody Pływackie Szkół Społecznych w Ciechanowie

Wyróżnienie dla najlepszej zawodniczki

Norbert Kamiński

XX Poznański Konkurs Matematyczny „Pitagorasek”

Wyróżnienie

Monika Ratajczak

Antonina Stobińska

Konkurs fotograficzno-taneczny „Polska tańczy-Poznań”, nagroda w kategorii „Modelka”

Laureatka

Aneta Rapacz

Michalina Żurek

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy bliskich i dalekich - dzieje od 1914 do 1918”

Laureatka

Dominika Szudrowicz

2011/2012

Klaudia Karwatka

8 Ogólnopolski Konkurs ,,Obraz a słowo”

Laureatka

Małgorzata Rola-Szadkowska,

Anna Zujewska

Klaudia Karwatka

8 Ogólnopolski Konkurs ,,Obraz a słowo” w kat. prac obcojęzycznych

Laureatka

Bogna Kowalczyk

Magdalena Kobusińska

Wojewódzki Konkurs Humanistyczny

Laureatka

Renata Kaniewska

Marta Segert

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Laureatka

Aneta Bielecka

Dąbrówka Karmelita

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Laureatka

Aneta Bielecka

Maciej Wichrowski

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Mitologicznej "Klio"

Laureat

Magdalena Białowąs

Zuzanna Majek

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny

Laureat

Magdalena Białowąs

Maciej Skłodowski

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Laureat

Aneta Bielecka

Jakub Szyca, Adrianna Olenderek, Olaf Łączkowski, Malwina Jankowiak, Mateusz Molenda, Stanisław Żukowski, Sebastian Podstawski

Ogólnopolski Konkurs Odysei Umysłu

Finaliści

Marta Jakubowska

Piotr Antczak, Barbara Pieślak, Dominika Kołodziejska, Zuzanna Cierpiałkowska, Zuzanna Ławniczak, Michał Szmyt, Borys Tam

Ogólnopolski Konkurs Odysei Umysłu

Finaliści

Magdalena Wawrzyniak

Agnieszka Linke

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Finalistka

Katarzyna Michalak

Magdalena Kobusińska

Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Logicznych i Matematycznych

Finalistka

Violetta Barłóg

Adrianna Wierzbicka

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Finalistka

Jadwiga Jankowiak

Katarzyna Wojewoda

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Finalistka

Jadwiga Jankowiak

Weronika Tomaszewska

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Finalistka

Jadwiga Jankowiak

Maciej Skłodowski

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

Finalista

Sabina Wolska

Maciej Wichrowski

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

Finalista

Sabina Wolska

Maciej Skłodowski

Wojewódzki Konkurs Humanistyczny

Finalista

Małgorzata Rola-Szadkowska

Maciej Wichrowski

Wielkopolski Konkurs Plastyczny "Wyścig na Uniwersytet"

1 Miejsce

Anna Zujewska

Marta Jędrzejczak

Konkurs Matematyczny klas 3 Szkół Podstawowych Miasta Poznania "Pitagorasek"

2 Miejsce

Anna Oziemkowska

Franciszek Linke

Konkurs Matematyczny klas 3 Szkół Podstawowych Miasta Poznania "Pitagorasek"

2 Miejsce

Anna Oziemkowska

Katarzyna Buszka

Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

2 Miejsce

Anna Oziemkowska

Adrianna Wierzbicka

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny

2 Miejsce

Jadwiga Jankowiak

Katarzyna Wojewoda

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny

2 Miejsce

Jadwiga Jankowiak

Weronika Tomaszewska

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny

2 Miejsce

Jadwiga Jankowiak

Agnieszka Linke

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny

2 Miejsce

Jadwiga Jankowiak

2010/2011

Marta Błotny

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Laureatka

Katarzyna Michalak

Magdalena Kobusińska

Ogólnopolski Konkurs Pingwin „Edi”

Laureatka

Violetta Barłóg

Zuzanna Szuber, Zuzanna Elix, Weronika Misiarek, Emilia Bandalewicz, Maciej Wierzbicki, Maciej Jaskólski, Maksymilian Porządny

Ogólnopolski Program Edukacyjny Twórczego Rozwiązywania Problemów Destination Imagination

Finaliści

Barbara Małyszka- Maciołek

Agnieszka Linke

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Finalistka

Katarzyna Michalak

Magdalena Kobusińska

Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Logicznych i Matematycznych

Finalistka

Violetta Barłóg

Bartosz – Olenderek

Wojewódzki Konkurs Matematyczno–Przyrodniczy

Finalista

Urszula Paluczek, Sabina Wolska

2009/2010

Antoni Klorek

Konkurs Matematyczny klas 3 Szkół Podstawowych Miasta Poznania "Pitagorasek"

Laureat

Hanna Łosińska, Magdalena Wawrzyniak

Paweł Musiałkiewicz

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Laureat

Dominika Szudrowicz

Paweł Musiałkiewicz,

Piotr Musiałkiewicz

Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego

Laureat

Hanna Pawłowska

Zuzanna Majek, Zuzanna Jankowiak, Antonina Stobińska, Wiktoria Urbaniak, Lilianna Przyborska, Marcin Rutkowski, Franciszek Rachwał

Ogólnopolski Konkurs Odysei Umysłu

Finaliści

Magdalena Wawrzyniak

Zuzanna Szuber, Zuzanna Elix, Weronika Misiarek, Emilia Bandalewicz, Aleksandra Biernat, Nikodem Szulc, Amelia Dymkowska, Emilia Strzelbicka

Światowe Finały Destination Imagination

Finaliści

Barbara Małyszka- Maciołek

Zuzanna Szlagowska

Wielkopolski Konkurs Plastyczny

1 Miejsce

Anna Zujewska

Dominika Kołodziejska

Wielkopolski Konkurs Plastyczny

2 Miejsce

Anna Zujewska

Karolina Żak

6 Ogólnopolski Konkurs ,,Obraz a słowo” w kat. prac obcojęzycznych

3 Miejsce

Dagmara Tabaka,

Anna Zujewska, Małgorzata Rola-Szadkowska

Magdalena Kobusińska

Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

4 Miejsce

Sabina Wolska

2008/2009

Zuzanna Cierpiałkowska, Zuzanna Ławniczak, Barbara Pieślak, Dominika Kołodziejska, Borys Tam, Michał Szmyt, Piotr Antczak

Ogólnopolski Konkurs Odysei Umysłu

Mistrzowie Polski

Magdalena Wawrzyniak

Konstancja Woźniacka

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Fox"

Laureatka

Olga Rąglewska

Bartosz Kopras

XXIII Międzynarodowe Mistrzostwa W Grach Matematycznych i Logicznych

Laureat

Violetta Barłóg

Bartosz Kopras

Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego "Geniusz"

Laureat

Magdalena Białowąs

Miłosz Lewandowski

Wojewódzki Turniej "Białych Piór"

Laureat

Magdalena Białowąs

Bartosz Kopras

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Szkół Podstawowych Miasta Poznania

Laureat

Violetta Barłóg

Zuzanna Cierpiałkowska, Zuzanna Ławniczak, Barbara Pieślak , Dominika Kołodziejska, Borys Tam, Michał Szmyt, Piotr Antczak

Międzynarodowy Konkurs Odysei Umysłu

Finaliści

Magdalena Wawrzyniak

Patrycja Brudzińska, Wiktoria Fruba, Aleksandra Sienkiewicz, Maria Winogradzka, Agata Jaxa-Bykowska, Jan Mazur, Filip Werner

Ogólnopolski Konkurs Odysei Umysłu

Finaliści

Alicja Latosińska

Jakub Pawłowski

Mistrzostwa Polski w Grach Matematyczny i Logicznych

Finalista

Anna Oziemkowska

Maria Bryl

Wojewódzki Turniej "Białych Piór"

3 Nagroda

Magdalena Białowąs

2007/2008

Marta Janowicz

Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego "Geniusz"

Laureatka

Magdalena Białowąs

Miłosz Lewandowski

Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego "Geniusz"

Laureat

Magdalena Białowąs

Piotr Mitkowski

Ogólnopolski Konkurs „Prezentacja twórczości Astrid Lindgren”

Laureat

Małgorzata Rola-Szadkowska, Sylwia Wołoszyn

Piotr Mitkowski

Wojewódzki Konkurs "Zabiorę Cię w podróż śladami Raczyńskich"

Laureat

Małgorzata Rola-Szadkowska

Piotr Mitkowski

Ogólnopolski Konkurs literacki „Opowiadanie o wrocławskich krasnalach”

Laureat

Małgorzata Rola-Szadkowska

Agata Kaziuk

Wojewódzki Konkurs Humanistyczny

Finalistka

Małgorzata Rola-Szadkowska

Marta Janowicz

Wojewódzki Konkurs Humanistyczny

Finalistka

Magdalena Białowąs

Aleksandra Kubińska

Wojewódzki Konkurs Humanistyczny

Finalistka

Magdalena Białowąs

Zuzanna Nowacka

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Finalistka

Elżbieta Laszuk

Miłosz Lewandowski

Wojewódzki Konkurs Recytatorski

Finalista

Magdalena Białowąs

Bartosz Kopras

Ogólnopolskie Mistrzostwa Polski w Grach Logicznych i Matematycznych

Finalista

Sylwia Wołoszyn

Bartosz Kopras

Konkurs "Genius Logicus"

2 Miejsce PL, 17 Miejsce UE

Sylwia Wołoszyn

2006/2007

Agnieszka Danielewska

Konkurs Literatury i Języka Polskiego "Złota Żabka"

Laureatka

Małgorzata Rola-Szadkowska

Agata Kaziuk

Wojewódzki Konkurs Recytatorski

Laureatka

Małgorzata Rola-Szadkowska

Weronika Szczepańska

Konkurs Literatury i Języka Polskiego "Złota Żabka"

Laureatka

Renata Kaniewska

Jędrzej Wiński

Konkurs Literatury i Języka Polskiego "Złota Żabka"

Laureat

Małgorzata Rola-Szadkowska

Jan Ślużyński

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Laureat

Violetta Noweta

Karol Kuc

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Laureat

Małgorzata Rola-Szadkowska

Karol Kuc

Konkurs Literatury i Języka Polskiego "Złota Żaba"

Laureat

Małgorzata Rola-Szadkowska

Mikołaj Tkacz

Turniej "Białych Piór"

Laureat

Renata Kaniewska

2005/2006

Pamela Kuch

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Laureatka

Magdalena Białowąs

Weronika Rybarczyk

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Laureatka

Violetta Noweta

Bartosz Kopras

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

Laureat

Anna Oziemkowska

Jędrzej Kardach

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Szkół Podstawowych Miasta Poznania

Laureat

Violetta Barłóg

Marta Błotny

Mały Finał Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego "Ojczyzna-Polszczyzna"

Finalistka

Magdalena Białowąs

Weronika Rybarczyk

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Finalistka

Olga Rąglewska

Weronika Rybarczyk

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Finalistka

Żaneta Woźniak

Weronika Rybarczyk

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Finalistka

Leszek Dziadykiewicz

Marcin Kaziuk

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Finalista

Leszek Dziadykiewicz

Marcin Lewandowski

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Finalista

Żaneta Woźniak

Dominika Plencler

Konkurs Matematyczny klas 3 Szkół Podstawowych Miasta Poznania "Pitagorasek"

1 Miejsce

Lilianna Bakiera

2004/2005

Katarzyna Kołaczyk

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Laureatka

Grażyna Jarzembowska

Larissa Hennicke

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Finalistka

Ewa Kost-Patynek

Marcin Kaziuk

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Finalista

Leszek Dziadykiewicz

2002/2003

Wojciech Szymczak

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny

Laureat

Magdalena Białowąs

Wojciech Szymczak

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Laureat

Żaneta Woźniak

Mikołaj Tkacz

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na komiks

Laureat

Anna Zujewska

Katarzyna Kołaczyk

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Finalistka

Grażyna Jarzembowska

Agata Więcek

Wojewódzki Konkurs Matematyczny "Kangur"

Finalistka

Maria Frączek

Olga Kolińska

Wojewódzki Konkurs Matematyczny "Kangur"

Finalistka

Violetta Noweta

Wojciech Szymczak

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Finalista

Grażyna Jarzembowska

2001/2002

Agnieszka Mucke

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

Finalistka

Irena Gołuch

Agata Więcek

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Finalistka

Maria Frączek

Zofia Piotrowska

Konkurs "Złota Żabka" Fundacji Edukacji Społecznej Ekos Języka Polskiego i Matematyki

Finalistka

Anna Krupecka, Violetta Barłóg

Miłosz Wiatrowski

Konkurs "Złota Żabka" Fundacji Edukacji Społecznej Ekos

Finalista

Grażyna Jurek

 

Back to top